1 czerwca 2015 |

Wyróżnienie dla Graalek w konkursie Polfish 2015

Ten znakomity produkt, należący do cieszącej się znaczną popularnością wśród naszych konsumentów linii, powstał z połączenia wyśmienitych kawałków soczystego łososia pochodzącego od naszych sprawdzonych dostawców, oraz sosu o smaku ketchupu. Jest on ceniony zarówno przez naszych najmłodszych klientów, jak również ich rodziców. Dzieci uwielbiają go za jego niepowtarzalny smak oraz fakt, że kawałki łososi użyte do produkcji tych wyrobów zostały starannie wyfiletowane, a zatem pozbawione tak nielubianych przez nie ości. Rodzice doceniają to, że ich pociechy mogą z przyjemnością pałaszować nasze produkty, bez obawy o obecność konserwantów, czy sztucznych barwników. Dodatkowo, bogaty w białko i kwasy Omega-3 łosoś stanowi znakomite uzupełnienie diety dzieci. Kolejną zaletą tego produktu jest fakt, że wyroby z tej linii pomyślnie przeszły certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej na podstawie niezależnych badań laboratoryjnych i audytu w zakładzie produkcyjnym. Są one odpowiednio oznakowane międzynarodowym logo produktów bezglutenowych –przekreślonym kłosem.


Cofnij

Pozostałe aktualności

3 września 2020

Comfort food – zdrowe jedzenie na poprawę nastroju z Graal

Comfort food to jedzenie inspirowane wspomnieniami. Przywołuje wyjątkowe chwile i osoby, poprawia nastrój i dodaje energii. Czy comfort food może być zdrowe? Graal udowadnia, że tak!

czytaj więcej

12 sierpnia 2020

Szukaj ryb w wodnej zalewie

Bo rybka lubi pływać. I niekoniecznie w tłustej śmietanie czy oleju albo bardzo popularnym sosie pomidorowym. Ryby w wodnej zalewie, które pojawiły się w nowej linii produktów Graal, są zdrowsze i dają  większe możliwości eksperymentowania w kuchni. 

czytaj więcej

31 lipca 2020

Kucharze na nowo zachwycili się smakiem ryb z puszki

Kucharze uwielbiają odkrywać na nowo znane składniki. Ostatnio kulinarni trendsetterzy coraz częściej wskazują na rybę z puszki, jako sposób na szybkie, zdrowe i wygodne jedzenie. Wartości odżywcze świeżej ryby i ryby z puszki są podobne, co zgodnie podkreślają dietetycy. Dostępność ryb z puszki dużo większa. Ale i tak przecież chodzi o smak! A tutaj kluczem […]

czytaj więcej